מאיפה ניתן להשכיר אוהל אבלים - עשינו קצת סדר ומצאנו לכם אופציות מעולות!

לשכור אוהל אבלים

מאיפה ניתן להשכיר אוהל אבלים

By eitan 0 Comment דצמבר 9, 2016

בס"ד

ישנם מצבים בחיים שאינם נעימים בלשון המעטה אך הם חלק מדרכו של העולם.  פטירה של קרוב משפחה היא מצב שכזה זהו מצב בחיים שקורה כמעט אצל כולם וזהו חלק מדרך העולם.  בעולם הפסיכולוגיה ישנם דרכים רבות להתמודדות עם מוות אך ביהדות כאשר נתקלים בפטירה של קרוב משפחה יש את האבלות האבלות הינה מצב הלכתי לאדם שנפטר עליו קרוב משפחה  וזוהי ההתמודדות עם המוות על פי היהדות. חלק מכללי ההלכה באבלות זהו ה"שבעה". אך עם כל הצער שבדבר אפשר להקל את הרגעים הקשים האלו.

משפחה שיושבת שבעה חייבת מקום בכדי לקיים בו את השבעה מקום שיוכל להכיל את האבלים עצמם ואת אלו הבאים לנחם את האבלים. כשמדובר במשפחה גדולה או מורחבת צריכים מקום גדול על מנת לערוך את השבעה לא לכולם יש מקום מתאים וגם אם יש מקום שכזה יש צורך בהכנת המקום על מנת שיוכל להכיל את כל המשפחה.

אחד הפתרונות המקובלים היום הוא השכרת אוהל אבלים. אוהל אבלים מותקן בקרבת מקום האבל ומיועד לקבל את פני המנחמים ולעריכה של תפילה ושיעורים במקום.

לשכור אוהל אבלים

השכרת אוהל אבלים הינה פתרון נוח וקל ומקל מאוד על האבלים עצמם בפרט ועל המשפחה בכלל. אחד ממנהגי השבעה הוא סעודה לכבוד הנפטר בכדי שכל המנחמים והאבלים עצמם יוכלו לשבת בסעודות הנערכות בימי השבעה יש צורך חוץ ממקום גם בשולחנות וכסאות, מקררים, מיחם  ושאר ציוד נלווה כדי שיוכלו להכין את האוכל או להגיש אותו.

שכירת אוהל אבלים פותרת את המשפחה מכל דאגה לגבי נושא זה חברת השכרת האוהלים מגיעה עד בית האבלים מתקינה על יד אנשי מקצוע במיקום שתבחרו ודואגת אפילו להשכרה של כיסאות ושולחנות עד הפרט האחרון. כך פנויים המפשחה והאבלים לקבל את כל פני המנחמים ויש מקום לכולם.

אוהל אבלים ניתן למצוא בכל הגדלים והצורות, כמו כן ניתן להשכיר את כל הציוד הנלווה שיש בו צורך בשבעה אין צורך לדאוג לכלום.

אוהל אבלים ענק
אוהל אבלים ענק

כיצד לבחור חברת השכרת אוהלים

חשוב לבחור חברת השכרת אוהלים אמינה ומקצועית שיודעת לעמוד בזמנים אי עמידה במזנים  כאלו יכול ליצור מצבים לא נעימים כלפי האבלים שגם ככה הם נמצאים באבלות.ישנם הרבה חברות השכרת אוהלים אך לא תמיד יש להם אוהל אבלים ולא תמיד יש ברשותם את כל הציוד הנדרש לכן  יש לבדוק אם קיים בחברה את כל הציוד הנדרש להשכרה עבור השבעה. וכמובן שיש צורך לבדוק את המחיר ישנם הרבה חברות שמנצלות את הרגע הזה ומפקיעות את המחיר בצורה מופרזת ומוגזמת.

בנוסף אין צורך לדאוג לתנאי מזג האויר כיום ישנם אוהלים אטומים לכניסת גשם ומחוממים בחורך וגם לקיץ יש מיזוג אויר בתוך האוהל.

חברתנו עוסקת בהשכרת אוהלים מכל הסוגים והגדלים כבר שנים רבות ומתמחה בתחום השכרת אוהל לאבלים כאשר מזמינים אוהל אבלים דרכנו מקבלים את כל הציוד הנדרש מיחם למים חמים לקפה, כסאות ושולחנות,כזאת מיוחדים לאבלים  אוהלים, מחוממים או ממוזגים וכל דבר אחר לפי דרישה של האבלים.

ניתם לבקר באתרנו .rentalspot. ולמצוא שלל דוגמאות לאוהלי אבלים ועוד הרבה מאוד אוהלים לשימוש לכל מטרה.

פוסט מומלץ: השכרה של אוהלים למסיבת רווקות ורווקים